Wciąż widzisz te oporne fałdy tłuszczu, a dieta i ćwiczenia nie pomagają? aqualix 3

Szukasz rozwiązania jak najszybciej pozbyć się tłuszczu z brzucha i bioder bez żadnych nacięć i rekonwalescencji? 


Przyłącz się do nas – bez diet, głodówek i chirurgicznego odsysania tłuszczu - już na wiosnę – BĄDŹ SZCZUPŁA TAM GDZIE CHCESZ!

Rozpoczęła się akcja – LIPOSUKCJA BEZ SKALPELA!


JEDYNA ALTERNATYWA CHIRURGICZNEGO ODSYSANIA TŁUSZCZU:

- BEZBOLESNA 
- SKUTECZNA
- BEZPIECZNA

Aqualyx ... trochę historii

Bezdyskusyjnym pozostaje fakt, że zadowolenie z własnego wyglądu pozytywnie wpływa na każdą dziedzinę naszego życia.
Płaski i pięknie wymodelowany brzuch jest marzeniem niejednej osoby.
W niektórych miejscach tkanka tłuszczowa, pomimo diety i ćwiczeń, nie znika.

Jeszcze do niedawna jedynym rozwiązaniem na pozbycie się niechcianych „fałdek”, było odessanie tłuszczu, tzw. liposukcja. Rozwiązanie bardzo skuteczne, ale inwazyjne, które wyłącza pacjenta z życia codziennego.

W latach ‘90 w Brazylii, a następnie we Włoszech po raz pierwszy zastosowano roztwór fosfatydylocholiny (lek Lipostabil – dużo wcześniej wykorzystywany w medycynie ogólnej) w zabiegach estetycznych, redukcji worków tłuszczowych dolnej powieki i usuwania żółtych kępek i tłuszczaków (prof. S. Maggiori - Włochy).
Od samego początku zabiegi z wykorzystanie roztworu fosfatydylocholiny były niewłaściwie nazwane mianem LIPOLIZY INIEKCYJNEJ. Myślano, że głównym składnikiem działającym jest fosfatydylocholina i że powoduje ona zmniejszenie objętości komórki tłuszczowej (proces lipolizy). W rzeczywistości to zupełnie inny czynnik i zupełnie inny proces powodował redukcję tkanki tłuszczowej.

Z badań rozpoczętych w 2002 roku, prowadzonych przez zespół lekarzy pod kierownictwem prof. Motolese (Włochy), wynikało, że substancją działającą na tkankę tłuszczową w roztworze fosfatydylocholiny nie jest sama fosfatydylocholina ale deoksycholan sodu – silna substancja doprowadzająca do całkowitego zniszczenia komórek tłuszczowych. Na podstawie tych badań, w 2007 roku, prof. Motolese rozpoczął pracę nad nowym preparatem, który z założenia miał działać całkowicie niszcząc komórkę tłuszczową czyli miał wywoływać proces adipocytolizy, a nie jak sądzono lipolizy. Prace te doprowadziły do opracowania nowej techniki iniekcyjnej – Intralipoterapii i preparatu – Aqualyx.

Aqualyx to dziś jedyny na świecie, zarejestrowany preparat do zabiegów iniekcyjnego usuwania tkanki tłuszczowej, a technika intralipoterapii została uznana za najbezpieczniejszą technikę iniekcyjną w redukcji tkanki tłuszczowej. 

Niestety jeszcze dziś oferowane są zabiegi przy zastosowaniu fosfatydylocholiny (PDC) określane błędnie lipolizą iniekcyjną. 

Od momentu pojawienia się Aqualyx każdy pacjent zyskał możliwość usunięcia tkanki tłuszczowej w sposób zupełnie nieinwazyjny i zdecydowanie tańszy.

Aqualyx to niechirurgiczna alternatywa liposukcji.

Pamiętaj!

Aqualyx nie zastępuje liposukcji.
Jest zabiegiem znacznie łagodniejszym, wyróżnia się nieoperacyjnym postępowaniem, znacznie mniejszą urazowością dla organizmu i nie wyłącza pacjenta z codziennego funkcjonowania.

aqualix 1

 aqualix 2

Jak działa Aqualyx?

Aqualyxto roztwór bez fosfatydylocholiny, w którym głównymi, działającymi na komórkę tłuszczową substancjami są detergenty (typu deoksycholan sodu).
Detergent rozpuszcza tłuszcz i niszczy błonę komórkową – zachodzi proces adipocytolizy.  
Aqualyx wstrzyknięty w tkankę tłuszczową powoduje niszczenie komórek tłuszczowych, które transportowane są do wątroby i wydalane z organizmu przez nerki.

W przeciwieństwie do stosowanych powszechnie roztworów fosfatydylocholiny preparat Aqualyx jest:
- bezbolesny i bardziej skuteczny
- nieinwazyjny (od 1 do 2 wkłuć)
- szybszy - mniejsza liczba koniecznych zabiegów do uzyskania efektów

Aqualyx trwale usuwa otłuszczenia! 

Wskazaniatlo 3

JAKIE OKOLICE CIAŁA MOŻNA PODDAĆ ZABIEGOWI ?Aqualyx możemy zastosować w taki miejscach jak:

 1. 1.kończyny górne – w okolicy tricepsu
 2. 2.fałdy na plecach (poniżej żeber)
 3. 3.brzuch
 4. 4.biodra
 5. 5.„bryczesy”
 6. 6.okolica podpośladkowa
 7. 7.wewnętrzna strona ud
 8. 8.wewnętrzna strona kolan
 9. 9.podwójny podbródek/modelowanie konturu żuchwy
 10. 10.pseudoginekomastia męska
 11. 11.tłuszczaki
 12. 12.bawoli karczek (po terapii antyretrowirusowej)

KTO JEST NAJLEPSZYM KANDYDATEM DO TEGO ZABIEGU?Najlepsze efekty osiągalne są u pacjentów z odpowiednią waga lub lekką nadwagą z miejscowym nagromadzeniem tłuszczu. Zwłaszcza w przypadku takich miejscowych otłuszczeń u kobiet w takich miejscach jak: biodra, bryczesy, wewnętrzna strona kolan, które nie ulegają redukcji pomimo ćwiczeń i diety.

UWAGA! Aqualyx nie jest preparatem odchudzający!

Należymy do polecanych gabinetów Aqualyx

http://www.aqualyx.com.pl/index.php?pz=2&city=Piekary+%A6l%B1skie